Çukurova Ahşap Sektörü Akın Edecek

Beşiktaş’ta seçim tarihi belli oldu
8 Nisan 2019
Dolar Bu Sabah Ne Kadar? (09.04.2019)
9 Nisan 2019

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri sektörlerinde yenilik ve trendlerin yanı sıra, ağaç işleme makineleri firmalarının en son teknolojideki ürün ve hizmetleri, 2. Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları’nda sergiye açılacak.

Yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturarak sektörün hareketlenmesine katkı sağlayacak fuar, 10-14 Nisan 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

TÜYAP Adana Fuarcılık tarafından, Adana Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Adana Hacı Sabancı OSB Bölgesi Müdürlüğü, Ağaç İşleme Makineleri ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği, Adana Marangoz ve Mobilyacılar Odası, Adana Mobilya Sanayicileri İş Adamları Derneği işbirliği ile hazırlanan, Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Mobilya Yan Sanayi Fuarları sektörün birçok ihtiyacı tek bir çatı altında toplanacak. Bölgede 2016 yılında ilk defa düzenlenen Çukurova Ahşap İşleme Makineleri ve Çukurova Mobilya Yan Sanayi Fuarları, bu yıl Türkiye’nin tüm illerinden ve Orta Doğu, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler’den gelecek olan alım heyetleri ile yeni pazarlara erişim ve yeni iş ortaklıkları sunuyor

İlginizi Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir